CCTV Kamera Sistemi

IP CCTV KAMERA SİSTEMLERİ

Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan güvenlik sorununu aşma noktasında karşımıza çıkan farklı seçeneklerden çok talep gören ve güven veren çözüm sistem şüphesiz ki kamera sistemleridir. Evler, işyerleri, kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör kuruluşları ve daha bir çok alanlarda; her türlü ortamda çevre şartlarına karşı dayanıklı ve güvenli çözüm üreten kamera sistemleri, can ve mal güvenliğinizi korumaktadırlar. Enerji verimliliği konusunda da oldukça yüksek bir verime sahip olan kamera sistemleri, enerji kesimi gibi istenmeyen durumlara karşı da kontrol paneli içerisindeki akü ile çalışmasına devam etmekte ve sizleri hiçbir şekilde mağdur etmemektedir.

Günümüzde güvenlik kamera sistemi dijital kayıt cihazlarının ip tabanlı olmasından dolayı uzaktan güvenlik kamerası izlemesi mümkün olmaktadır. Bu sayede güvenlik kamera sistemlerimizi dünyanın her yerinden rahatlıkla izleyebilmekteyiz. Bunu hem bilgisayar üzerinden hem de akıllı cep telefonları üzerinden rahatlıkla yapabilmemiz mümkün olmaktadır. Güvenlik kamera sisteminin tercih edilme nedenlerinden en önemlilerinden biride uzaktan kamera izleme imkanı olmasıdır.

Bunun yanı sıra güvenlik kamera sistemi kayıt cihazının içine takılan harddisk sayesinde kamera görüntülerini kaydetmemiz imkan sağlamaktadır.  Bu kayıt süreleri içine takılan HDD nin kapasitesine göre değişmektedir. Günümüzde marka ve modele göre değişmekle birlikte CCTV güvenlik kamera sistemi kayıt cihazı içine 500GB dan başlamak üzere  64 TB kapasiteye kadar HDD takılması mümkün olabilmektedir.

    Kamera sistemlerinin sadece yaşanabilecek kötü olaylar sonrasında değil öncesinde de hırsızlık gibi durumlara karşı caydırıcı etkisi olduğu tespit edilmiştir. Sizler için değerli ve güvende kalmasını istediğiniz alanları, elektronik kamera sistemleri ile gözünüz arkada kalmadan koruyabilir ve hayatınızın akışını olumsuz yönde etkileyebilecek olay ve durumlardan korunabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş