Personel Takip Sistemi

PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

                  PDKS, “Personel Devam Kontrol Sistemi” ifadesinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Şirketinizde çalışan elemanlarınızın, günlük mesailerini, fazla mesailerini, eksik çalışmalarını, ücretli ve ücretsiz izinlerini, görevlendirilmelerini, yıllık izinleri gibi hareketlere ait saat ve günlerini takip ederek puantaj oluşturan otomasyon sistemine kısaca PDKS Sistemi adı verilir. 

                 Günümüzde büyüyen firmaların en büyük sorunlarından bir tanesini personelin/iş gücünün kontrol edilememesidir. Teknoloji kullanmadan kurulan sistemlerin ne kadar iyi olursa olsun mutlaka bir açığı bulunur ve takip edilmesi çok zordur. “Hangi personel kaçta geldi/çıktı”, “Mehmet Bey, yerinde yok acaba buralarda mı yoksa bina dışına mı çıktı?” gibi soruları her gün kendi kendinize sormaktan bıktıysanız artık son teknoloji ürünü “Personel Devam Kontrol Sistemleri” ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir.

                Personel Devam Kontrol Sistemleri, yüksek teknoloji ürünleri olup hiç bir veri kaybı yaşanmadan tüm personelinizi kontrol altında tutmanızı sağlarken; şirketinizin, üretim bandınızın, çalışanlarınızın daha efektik çalışmasına yardımcı olur. Bu da şirketinizin karlılığını ve verimliliğini arttırmaya yardımcı olur. Her işyerinin farklı bir Personel Devam Kontrol Sistemi’ne ihtiyacı vardır. ASM Teknoloji’nin deneyimli personelleri iş yerinizi problemleriniz doğrultusunda inceler, ihtiyacınıza en uygun bilgisayar tabanlı elektronik sistemlere sahip olan Personel Devam Kontrol Sistemini ofisinize monte eder. PDKS sistemlerinin 3 türü bulunmaktadır; Yüz tanıma sistemleri, parmak izi sistemleri ve kartlı geçiş sistemleri. Her 3 sistemde de içeri giriş-çıkış kayıtlarına anında ulaşabilir, personelinizi oturduğunuz yerden yönetmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.  Ayrıca ofisimize gelerek modellerin görünüşünü, sesli/ışıklı uyarılarını ve yazılımlarını inceleyebilirsiniz.

                Tüm işletmelerin yüksek teknolojiyle üretilmiş PDKS sistemleri kullanarak personelini yönettiği bir gerçektir. Siz de işyerinizde bu deneyimi profesyonel bir şekilde yaşamak istersiniz bizimle iletişime geçmenizi bekliyor olacağız. Bol kazançlı günler dileriz.  

Bu gönderiyi paylaş