Site Haritası

Firma Profilimiz

ASM Teknoloji; uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile kurulmuş, siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımıza sunduğu ürün ve verdiği hizmetler ile sektörde kendine köklü ve sağlam bir yer edinmeyi planlamıştır. Kurulduğu günden itibaren de; vereceği hizmetler ile yerini sağlamlaştırmayı ve uzun yıllar sizlere hizmet etmeyi kendine en temel ilke edinmiştir.

İlk hedefimiz hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar tarafından ürün kalitesinin yanı sıra güler yüzlü hizmet verebilen, istikrarlı ve dürüst bir kurum olarak tanınmaktır. Ürün ve hizmet kalitemizi arttırmak için teknolojiyi sürekli yakından takip ediyoruz. Bu hedefi başarmak için tüm enerjimizi kullanmaktayız ve sürekli var olmak amacındayız.

ASM Teknoloji olarak geçmişte edindiğimiz portföyümüze yeni müşteriler katarak sektör devleri ile rekabet etmek için güvenilir, istikrarlı ve ahlaklı bir politika izlemekteyiz. ASM Teknoloji tecrübeli ve uzman kadrosuyla birçok projeye imzasını atarak ismini duyurmayı başarmıştır.

Bu düşünceler çerçevesinde ASM Teknoloji sizlere; Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS), Geçiş kontrol Sistemleri, CCTV Kamera Sistemleri, Metal Üst Arama Dedektörleri, Otopark Bariyer Sistemleri, Turnike Sistemleri,  , Bekçi Tur Sistemleri, Yemekhane Takip – Üye Takip – Öğrenci Takip Yazılım ve Sistemlerinin SATIŞ, MONTAJ ve sonrasındaki TEKNİK DESTEK (Telefon , Uzak Masaüstü ve Yerinde Servis) hizmetlerini vermekteyiz.

Firmamız sahip olduğu Key-Touch, Kodicom, XR Plus ve Ulaç markalı ürünler ile ihtiyaçlarınıza cevap vermek ve marka değerlerini arttırmak için her geçen gün daha da çok çalışmaktadır. Ürünlerimiz için geliştirdiğimiz yazılımlar ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi hedeflemiş bulunmaktayız. Sektördeki yoğun rekabet ortamında siz değerli müşterilerimizin güveni kazanmak önceliklerimiz arasındadır.

Bu gönderiyi paylaş